Přejít k hlavnímu obsahu
29
October

Chcete vědět jak na domácí striptýz?

Od
Comments:

Ráda byste oživila váš vztah a sexuální život? Domácí striptýz může být to pravé - zvlášť pokud partner někdy něco takového naznačil. Je jen třeba vědět, jak na to!

 

Domácí striptýz je způsob, jak můžete upevnit milostný život i navýšit své sebevědomí. Než se do zpestřování vašeho milostného života ale pustíte, je třeba se na domácí show pro vaše miláčka dobře připravit a ujistit se, že o něco takového stojí.

 

Přinášíme pro vás pár rad, jak se na domácí striptýz připravit a co byste měli vědět předtím, než se do domácího striptýzu pustíte. A kdo ví? Třeba naleznete inspiraci proto, jak připravit vášnivou a romantickou noc pro vás dva.

Vyberte dobrou hudbu

Mohlo by se zdát, že na striptýzu je to nejdůležitější pohyb. Ano, možná pro diváka. Ale pro tanečnici je nejvýznamnější správně vybraná hudba.

 

Dejte pozor, aby hudba nebyla příliš dlouhá. Zvlášť pokud se chystáte na první tanec, věřte, že každá minuta je velmi, velmi dlouhá.

 

Záleží také na tom, jestli se vám víc líbí striptýz v pomalejším, smyslném tempu nebo naopak trošku rychlejší, dynamičtější a sexy. I podle toho musíte vybrat hudbu.

Tipy: výběr hudby na striptýz

Pro rychlejší zorientování se v možnostech hudby přinášíme v tomto článku pár tipů. Pokud nemůžete vybrat písničku, která by se vám líbila, možná vám pomůže tato inspirace:

 

  • The Weeknd-Earned it
  • Bruno Mars- Gorilla
  • Joe Cocker-You can leave your hat on
  • Beyoncé-Crazy in love
  • Beyoncé-Partition
  • 50cent-Candy shop

 

Trénujte pohyby před zrcadlem

Pohyb je obvykle to, co většinu žen na striptýzu děsí a odrazuje je od toho, to vyzkoušet. Stačí ale jen trénovat a každá žena může dojít k závěru, že je připravená vymrsknout před svým miláčkem číslo snů.

 

Ať už budete předvádět jakékoli pohyby, všechny trénujte doma před zrcadlem. Když si takto natrénujete krok po kroku celé vystoupení, vyhnete se pózám, které nevypadají dobře, i když by člověk myslel, že ano.

 

Zároveň pamatujte, že v jednoduchosti je krása. Není potřeba vymýšlet žádnou složitou choreografii. Okouzlit můžete i s pár prvky, které se vám osvědčí a budete je při tanci pouze opakovat.

 

Hodně dokáží také vaše ruce. Hlaďte se, prohrábněte si vlasy, znovu se hlaďte, pak pohlaďte muže. Pořád dokola. A nezapomínejte při tanci ani na otočky a udržování očního kontaktu.

 

Inspirací pro tanec vám může být také inspirace z internetu. Důležitá je především smyslnost a vaše sebevědomí.

 

Dejte si na čas

Hudba sice nemusí být dlouhá, ale vy si dejte na čas. Není to jen o tom svléknout se a konec. Striptýz je hlavně hra s časem, hra s mužskou představivostí. Svlékejte se tedy pomalu a to nejlepší si nechte na konec.

 

Cílem striptýzu rozhodně není skončit úplně nahá. Pokud jste stydlivější je jen na vás, v které fázi skončíte.

Příprava místa a atmosféry

Důležité jsou i samotné přípravy těsně před vystoupením. Každá žena, která chystá takové překvapení má představu o tom, kde se bude představení odehrávat. Většina volí ložnici nebo obývací pokoj. Tento prostor musíte ale před striptýzem trochu přizpůsobit.

 

Samozřejmostí je židle, na kterou usadíte svého muže a také dostatek prostoru v okolí, aby bylo místo pro vás a vaše taneční kreace.

Tlumené světlo

Nezapomeňte ani na některé další prvky, které mohou dokreslit atmosféru na tu správnou úroveň. Patří mezi ně například tlumené světlo.

 

V místnosti se doporučuje při striptýzu doma zhasnout a využít tlumeného světla lampy nebo svíček.

Aroma

Dokreslit prostředí vhodné pro striptýz může také jemné aroma. Příjemnou a zároveň vzrušující vůní oplývá například jasmín nebo muškátový oříšek. Použít můžete i jakoukoli jinou oblíbenou vůni vás nebo vašeho muže.

Vyberte vhodné prádlo

Striptýz je o svlékání, které by mělo působit smyslně a sexy. K tomu je třeba nejen těch správných pohybů, ale také vhodného výběru spodního prádla. Snažte se své spodní prádlo sladit.

 

Do šatníku si můžete také pořídit nové erotické prádlo a překvapit. Skvělý efekt mohou zařídit také podvazky nebo samodržící punčochy.

 

TIP: Mezi oblíbené barvy erotického prádla pro striptýz patří černé nebo červené. Zvolit ale můžete i úplně jinak, podle svých preferencí.

 

Nezapomínejte ale ani na praktičnost - pro začátečnice určitě není vhodné komplikované zapínání, které se, nedej bože, zasekne v tu nejméně vhodnou chvíli. Doporučit můžeme také průsvitné košilky, které nechávají mužskou fantazii pracovat na plné obrátky.

Důležité jsou také detaily a doplňky

Důležitou roli hraje nejen spodní prádlo, ale i váš celkový vzhled. Nezapomeňte se namalovat, upravit si nehty a vlasy. Pokud máte dlouhé vlasy, doporučujeme nejprve je mít upravené například v drdolu a až během striptýzu je postupně rozpustit.

 

Sáhnout můžete také po botách na vysokých podpatcích, ale není to podmínkou - lepší jít na menších podpatcích nebo naboso, než se viklat ze strany na stranu. Vaše chůze by měla být především jistá.

 

Určitě oceníte i další doplňky-patří mezi ně například růže, vějíř nebo boa, s kterými si navíc můžete pohrát, když najednou nevíte, kam s rukama.

Rada na závěr: neberte to tak vážně

A rada na závěr, poslední, ale neméně důležitá. Neberte to tak vážně. Některé ženy tvrdí, že domácí striptýz dopadne často trapně. Možná jsou jejich zkušenosti takové, protože očekávají opravdu skvělý výsledek jako od profesionálky.

 

Takového výsledku však většina žen v domácím prostředí nedokáže dosáhnout, i když se mu snaží přiblížit co nejvíce.

 

Mějte proto na paměti, že pokud se dovedete na konec zasmát nebo nějakým způsobem odlehčit situaci, budete pořád za královnu, která je nad věcí, i když by se vystoupení nepovedlo přesně podle vašich představ. A to je pořád zatraceně sexy.

 

Striptýz váš partner navíc jistě ocení, ať už dopadne jakkoli. Přeci jen se snažíte najít způsoby, jak se zdokonalit v lásce a to by měl ocenit každý muž na planetě.