Přejít k hlavnímu obsahu
13
February

Co s vámi udělá návštěva striptérky?

Od
Comments:

Mnoho lidí, kteří se chystají k návštěvě striptérky nebo rovnou strip klubu, přemýšlí nad tím, jestli jejich život bude stejný i po této zkušenosti. Napadá je spousta otázek, zda-li jejich pohled na ženy zůstane stále stejný, jestli je to bude bavit, jestli budou chtít tento zážitek znovu zopakovat a nebo, jestli doslova nepropadnou striptýzu a nestanou se na něm závislí. Společně se podíváme na to, jak většinou vypadá návštěva striptýzu a co od něj můžete očekávat.


První co určitě budete řešit je kde si na striptýz zajít. Na výběr máte tradiční striptýzové bary, kam si můžete zajít a kochat se krásnými ženami a mezitím se o vás bude starat personál klubu. Druhou variantou je zkontaktovat striptýzovou agenturu a domluvit si privátní striptýz. Takovýto striptýz se může konat kdekoliv si jen přejete, klidně i u vás doma v bytě či domě a nebo na zahradě, nebo v pronajatém prostoru restaurace či baru. Výhodou takového striptýzu je jistá forma diskrétnosti, díky se budete cítit uvolněněji. Vyhnete se také nechtěným pohledům cizích osob, nebo těch, které by vás mohly znát.

Jak si takové vystoupení představit?
Naše striptérky jsou mladé, krásné a sexy dívky, které se umí skvěle pohybovat nejen u tyče. Součástí vystoupení je také kostým striptérky, ten si můžete vybrat. Nejoblíbenější kostýmy bývají kostýmy zdravotní sestřičky, policisty, učitelky, sekretářky, a nebo letušky. Pro odvážnější máme nachystaný ještě kostým dominy. Striptérka se v rytmu příjemné a rytmické muziky začne smyslně pohybovat, navazovat oční kontakt a začne strhávat ze sebe kousky svého oděvu a kostýmu. Postupně se tak svleče až do spodního prádla. Díky tomuto vystoupení postupně graduje a striptérka si dokáže s diváky takzvaně pohrát.


Co se mnou taková návštěva udělá?
Lidé, kteří ještě nikdy nebyli na striptýzovém vystoupení mohou být ze svého prvního striptýzu značně nervózní. Z našich zkušeností však víme, že tato nervozita moc dlouho netrvá. Většina klientu se velmi rychle osmělí a vystoupení si naplno užije. Dost často se ze striptýzu stane taky závislost, kdy naši klienti si striptýz oblíbí natolik, že se jej nemohou nabažit. Aby jste se zbavili prvotní nervozity je ideální si sebou na vystoupení vzít skupinu přátel a ideálně si k tomu dát sklenku svého oblíbeného drinku.


Striptýz se považuje za zábavné vystoupení s nádechem erotiky, po kterém se diváci cítí zpravidla výborně a mají spoustu nových zážitků. Striptýz rozhodně není nic přehnaného nebo nevhodného či obscénního.
Striptýz se také perfektně hodí na spoustu kulturních vystoupení. Své místo si najde jako případný doprovodný program a nebo dokonce hlavní program na akcích jako jsou speciálně zaměřené plesy, diskotéky a podobné akce. Dokonce se hodí na firemní oslavy, večírky a nebo teambuildyngy. Nejčastěji se však striptýz objednává na akce jako jsou rozlučky se svobodou a nebo narozeninové oslavy, zejména oslavy kulatých narozenin.


Můžete zároveň využít služeb naší striptýzové agentury, která vám velmi ráda zorganizuje váš strip Brno a vy se nebudete muset o nic starat. Můžete si také objednat dvojitý striptýz či lesbi show a nebo dokonce domino show! Spokojenost našich klientů je u nás na první místě.