Přejít k hlavnímu obsahu
19
December

Nejlepší rozlučka mého života

Od
Comments:

Chtěla bych se s Vámi podělit o naprosto skvělý zážitek, který jsem prožila o víkendu s kamarádkami. Moje nejlepší kamarádka slavila rozlučku se svobodou. Jako správná nej kámoška jsem se snažila s ostatními jí připravit nezapomenutelný den, připravili jsme oslavu, jídlo, pití, hry a to nejlepší nakonec, objednali jsme striptéra, který měl být třešničkou celého večera. Den před rozlučkou jsem doladila detaily, potvrdila striptýz na rozlučku a už se nemohla dočkat na zítřek, jak to vše začne.

V sobotu jsme se sešli o hodinu dříve aby jsme vše stihli nachystat, setkat jsme se měli v restauraci, kde jsme měli domluvený salónek jen pro nás. Dali jsme si záležet aby salónek vypadal božsky, vyzdobili jsme ho do tématiky 50 odstínu šedi a rozlučky se svobodu. Když dojela kamarádka, nevěřila svým očím. Byla v šoku! Nečekala, že jsme si daly takovou práci a stihli tohle vše připravit. Večírek mohl začít. V restauraci jsme měli domluvené i občerstvení, večer tedy začínal v tom nejlepším. Povídali jsme si, smáli jsme se a popíjeli alkohol. Nechala jsem chvíli čas na tyto záležitosti a následně začínal večer. Připili jsme si na dnešní nezapomenutelný večer a to nejlepší začínalo.

Připravili jsem i vtipné trička, které si musely všechny holky obléct. Vytvořili jsme společnou fotografii a hry mohly začít.
První hru jsme zvolili oddechovou ,, Kdo, co řekl?" Hra spočívá v tom, že se nevěstě kladou otázky, samozřejmě jsem ty stejné otázky položila ženichovi, za každou špatnou odpověď musí nevěsta vypít jednoho panáka.
Kamarádce se ve hře docela dařilo a vypila pouze 4 panáky, byla to ale skvělá zábava. V zábavě jsme pokračovali a trvala asi další dvě hodiny, bylo to skvělé ale to nejlepší teprve mělo přijít.

Na závěr zábavy jsme nevěstu usadili na židli zavázaly jí oči, kamarádka vůbec nechápala, co se bude dít. Oznámila jsem ji, že nás teď čeká třešnička celého večera. Bylo to tady! Striptér! Začali jsme pištět a tleskat ale kamarádka nic neviděla, tudíž mohla jen odhadovat co se v místnosti děje. Striptér přikročil k ní a sundal jí pásku. Byla to naprostá senzace! Všechny jsme si striptýz s tanečními prvky užily, je to zážitek na celý život, nevěsta samozřejmě celou dobu seděla na horkém křesle a mohla si užívat striptýz před očima.

Po ukončení striptýzu jsme si udělali fotografie a na chvíli jsme si odpočinuly, následně nás ještě čekala návštěva nočního klubu do ranních hodin, kamarádka byla nadšená a to bylo hlavní, její rozlučka byla dokonalá a jsem šťastná, že se nám to takhle povedlo, pokud tedy váháte na striptýzem, jednoznačně doporučuji!