Přejít k hlavnímu obsahu
05
August

Zážitky z Brna

Od
Comments:
Štítky

Jednou tak pěkně k večeru zazvonil telefon s objednávkou na dámský striptýz Brno na Kamennou pevnost, kde mají sídlo paintballisté. Byla to oslava narozenin a bratr oslavence, společně s kamarády, vymysleli dárek ve formě vystoupení. Dne 7. 8. 2019 se konala oslava.

Cesta byla složitá, proto jsem se nechala navést přes telefon, ale to jsem netušila, že to bude takové dobrodružství. Zaparkovala jsem na parkovišti, kde na mne s baterkami čekali bratr oslavence s přítelkyní. Trošku jsem se začala bát, kam se půjde.

Pevnost leží na okraji Brna v malém lesíku a vede k němu most, který je docela vysoký a pod ním teče řeka. Já, která se bojím výšek a v botech, které nejsou určeny do lesa, jsem to překonala a došla na druhou stranu. Šatna byla skromná, ale bylo v ní teploučko. Samotné vystoupení bylo komorní o pár kamarádech, ale jinak velmi příjemné. Oslavenec se trošku bál, ale po chvilce pochopil, že to nemá cenu a spolupracoval. Organizace byla super, moc příjemní lidé, ale příště si beru jiné boty.

Další vystoupení proběhlo v baru Pablo Escobar , tady je hodně vystoupení a já jsem jezdím  vystupovat docela často. Klasická rozlučka se svobodou , bylo jich cca 12 chlapů a tady vždy je parádní atmosféra, je tam malý salonek , tak vše bylo tak jak má. Tady měli požadavek na kostým zdravotní sestřička , tu dělám ráda je to klasika.

Potom jsem se přesunula kousek a to do baru  Nálevka U Leona, tady už jsem taky vícekrát  byla , salonek na rozlučky je tu větší a velmi dobré ozvučení, tady opravdu udělat dámský striptýz je vždy zážitek. I když jich pánů tolik nebylo , ale oslavenec si to náramně užil.

další vystoupení  bylo nám. Svobody 85/16, 602 00 Brno-střed v podniku Lounge & Sky bar La Gaviota, tam jsem byla poprvé a doufám , že né naposledy , prostředí opravdu na striptýz parádní , kluci už byli docela pod parou , ale slušní a o to více povzbuzovali. Chtěli vystoupení s body schotem , tak po vystoupení budoucí ženich si užil bonus na víc.

A na závěr jsem jela mimo Brno kde je na rozlučky opravdu skvělé místo a to Vinařství u Kapličky, tady se sjíždí s celé Republiky , bud se vystoupení dělá na pokoji nebo přímo na diskotéce Retro Music Club , tam je salonek, tady se jezdí velmi často , je to velký areál a na rozlučky skvělé místo.

Jen chci všem poděkovat za úžasný večer, všechny striptýzové  vystoupení jsem si užila.