Přejít k hlavnímu obsahu
05
March

Žhavá domina show

Od
Comments:
Štítky

Vystoupení dominy je erotické, smyslné, striptýzové vystoupení, díky kterému se budete perfektně bavit.

Vystoupení je vhodné pro všechny ty, kteří si chtějí užít hezky večer a to při jakékoliv události.

Jak si takové vystoupení mohu představit?

Předvede se před vámi naše krásná, sexy striptérka, která to umí rozjet. Striptérky, které zvládnou domino show, patří k těm vůbec nejšikovnějším. Základem takového vystoupení je kromě vhodné muziky také kostým, který striptérka již má na sobě. Základem takového kostýmů může být například korzet, vysoké podpatky, bič a další doplňky. Často bývají kostýmy také latexové včetně dlouhých rukavic a podvazků.

Kdo si domino show užije nejvíce?

Domino show je vhodná pro všechny milovníky striptýzu a zejména pro ty, kteří chtějí zažít něco nového a nebo jim už zkrátka klasické vystoupení úplně nestačí. Pokud máte rádi svou submisivitu, určitě vám taková show přiživí vaší fantazii.

Domina vás klidně i velmi ráda ztrestá a rozhodně si s nebudete moct dělat co by jste chtěli. Domina vám perfektně předvede smyslnost takového vystoupení a bude to ona, kdo si bude určovat tempo a směr celé show.

Vystoupení dominy si díky naší striptýzové agentuře můžete objednat kdykoliv a kdekoliv. Vystoupení může být perfektním doplňkem například k diskotéce, nebo k jinému programu. Samozřejmě si také můžete domina show objednat pro svou vlastní potřebu. Můžete tak strávit vystoupení pouze v přítomnosti dominy a nebo ve společnosti svých přátel. Vystoupení si tak můžete objednat klidně k sobě domů, do domu či bytu, nebo na chatu nebo jakékoliv jiného prostoru, který si můžete klidně k pronajmout.

Velmi často si lidé objednávají toto vystoupení k oslavě významných životních události mezi které, patří zejména oslavy narozenin, významné životní jubilea, oslavy úspěchů a nebo rozlučky se svobodou.

Rozlučka se svobodou získá zcela jiný rozměr díky přítomnosti striptérky. Co je přece lepší než pohled na krásnou ženu? U dominy toto platí dvojnásob. Rozlučka se svobodou je událost, která se za život mockrát neopakuje a je tedy důležité si tento moment vychutnat jak jen to jde. Vaší přátelé určitě budou velmi mile překvapení z takovéto party. Přece jen, kdo může říct, že na jeho rozlučce měl opravdovou striptérku? S tím si rozhodně ostudu neuděláte!

Velmi oblíbené bývají také pánské jízdy. Není nad to, strávit čas se svými přáteli, dobrou muzikou, pitím a to vše si vychutnat při pohledu na krásnou mladou ženu, která má oči jen pro vás!

Můžete se také rozhodnout udělat radost svému kamarádovi a objednat mu striptérku na jeho oslavu narozenin. Zvlášť velkou radost bude mít oslavenec pokud už víte, že oslavenec tíhne k BDSM. Pro ty, kteří s tímto ještě nemají zkušenost to rozhodně nevadí. Vystoupení tak bude zcela nové a zajímavé pro všechny z účastněných.

Pokud jste ještě na takovém vystoupení nebyli, nemusíte se ničeho bát. Naše striptérky jsou velmi šikovné a rozhodně vás nekousnou. Většina našich klientů z vystoupení odchází s novými a nevšedním zážitky a s nově nabytou pozitivní energií.

Naše striptýzová agentura vám velmi ráda nabídne své služby v oblasti striptýzových služeb a zprostředkuje vám i domino show, kterou si určitě velmi užijete.