Přejít k hlavnímu obsahu
07
August

Autoerotika - žhavá show s vibrátorem

Od
Comments:
Štítky

Jak osvěžit Vaší akci? Nad touto otázkou si jistě láme hlavu nejeden člověk, který pořádá vlastní párty, oslavu narozenin nebo rozlučku se svobodou pro kamaráda. Také je možné, že jste třeba provozovatel brněnské diskotéky nebo klubu a hledáte zpestření pro Vaše návštěvníky.

Ať už je Váš důvod jakýkoliv, je dobře, že jste zavítali na stránky naší agentury striptýz Brno . Kromě klasického dámského či pánského striptýzu nabízíme také možnost objednání vystoupení striptérky, která předvede žhavou show s autoerotikou. A co že to vlastně slovo autoerotika znamená? Je to kombinace dvou slov, které dohromady znamenají sexuální sebeukájení či masturbaci. Zní to lákavě, že? Naše profesionální striptérky svým vystoupením rozproudí krev v žilách všech návštěvníků a maximalizují erotický náboj celé události.

Velkým plusem je možnost předem domluvit, jaký kostým bude mít striptérka při vystoupení na sobě. Naše sexy dívka u Vás může vystoupit jako zdravotní sestřička nebo třeba vojanda. To už záleží jenom na tom, jaký kostým se zrovna na danou akci hodí. Naše sexy striptérky se rozhodně nestydí a jsou připraveny předvést vzrušující představení, které návštěvníci Vaší akce jen tak nedostanou z hlavy. Pokud tedy plánujete událost, která se koná v Brně nebo okolí, nemělo by tam takové erotické vystoupení chybět.

Nudu v Brně s našimi holkami rozhodně nezažijete. Plánujete rozlučku se svobodou, oslavu narozenin, tematickou párty nebo chcete jen osvěžit večírek? Zajistěte si přítomnost krásné slečny, která vám předvede žhavý striptýz a ještě něco navíc.

A nemusí to být jen soukromá akce. Často se na nás obracejí provozovatelé klubů a diskoték z Brna a okolí, protože chtějí svým návštěvníkům nabídnout luxusní zážitek. Erotická show v podobě klasického striptýzu, lesbi show nebo duo strip show pozvedne každou party. A co teprve striptýz s autoerotikou.

Autoerotika v původním významu označoval lásku k sobě samému. A přesně tohle zde oslavujeme. Krásné ženy, které svoji krásu oslavují tancem. Sebevědomě a beze studu se svléknou, na vaše přání zatancují a předvedou to nejlepší z nich. A jako bonus vám předvedou kus autoerotiky.

Možná si říkáte, že autoerotika je zábava pro náctileté a dospělého něco takového nemůže překvapit. To jste ale neviděli autoerotiku ve spojení se striptýzem. Podmanivá hudba, ladné pohyby tanečnice a tematický kostým podněcují fantazii sami o sobě. Když však striptérka vytáhne vibrátor a začne se uspokojovat, tak přitáhne pozornost úplně všech.

Možná vám autoerotika zavání pornem, ale nejde o nic nechutného nebo obscénního. Sebeuspokojování k životu patří a je součástí zdravé sexuality. Pusťte ho do života netradičním způsobem. Naše holky vám předvedou opravdu originální show, na kterou jen tak nezapomenete.

Striptýz můžeme považovat za formu vyjádření. Striptérky vyjadřují tancem svoji osobnost a oslavují ženskou krásu. Pokud zapojíme do hry sexuální element ve formě autoerotiky, tak jej povýšíme na vyšší úroveň.

Striptýz s autoerotikou lze přizpůsobit přání klienta nebo hostům. Vyberte si vlastní hudbu, která se vám líbí. Rockové pecky se postarají o divokou zábavu. Romantická hudba navodí erotickou atmosféru. Taneční rytmy přivedou všechny diváky do varu.

U kostýmů jsme stejně flexibilní jako u hudby. Je oslavenec nadšený fotbalista? Tak mu může přijít zatancovat nádherná fotbalistka nebo rozhodčí. Toužíte po dozoru v podobě policistky nebo vojandy? Není problém. Plánujete diskotéku s nějakou tematikou? Neváhejte se nám ozvat a vymyslíme něco přímo pro vaše potřeby.

Kam se hodí striptýz s autoerotikou:

  • rozlučky se svobodou,
  • podnikové večírky,
  • narozeninové oslavy,
  • večerní party,
  • oslava Nového roku,
  • večírek k promoci,
  • loučení s kolegou z práce,
  • diskotéka,
  • tematické párty.

Striptýz s autoerotikou se hodí téměř na všechny akce. Najdou se však lidé, kteří nemusí být otevřeni sexualitě, a pohled na nahou ženu je jim vyloženě nepříjemný. Pokud si nejste jistí, jestli je obdarovaný vhodným příjemcem, tak se raději optejte předem. Stejně tak informujte své hosty a druhu překvapení. Radši oželte moment překvapení, než riskovat vyjevené a znechucené pohledy.

Show s autoerotikou lze uspořádat v domácích i komerčních prostorech. Na soukromém pozemku nepotřebujete souhlas majitele a stačí nachystat místo na vystoupení. Ideální je také zajistit prostor na přípravu tanečnice. Plánujete-li překvapení pro kamaráda v klubu, tak předem domluvte s majitelem, který vám nejspíš navrhne pronájem salonku v soukromí.

Pokud vás láká striptýz spojený s autoerotikou, tak nás neváhejte kontaktovat. Vždy se vás ujme proškolený, profesionální koordinátor, který s vámi domluví vše potřebné. Objednáváte-li striptýz poprvé, tak se možná stydíte, ale obavy nejsou na místě. Jednáme s vámi s respektem a vše probíhá v naprosté diskrétnosti.

Své služby nabízíme v Brně a jeho okolí. Specializujeme se na větší i menší moravská města. Rádi vám předvedeme svá vystoupení v Brně, Břeclavi, Blansku nebo ve Vyškově, nebo kdokoliv jinde. Zajistěte si naše služby ještě dnes a zažijte dech beroucí erotickou show.