Přejít k hlavnímu obsahu
22
September

Kostýmy oživí každou strip show

Od
Comments:
Štítky

Striptýz sám o sobě nabízí skvělou podívanou. Krásné dívky předvádí své sexy tělo a dávají na odiv svoji krásu. Vše se odehrává v rytmu opojné hudby, která ještě více podtrhne sexualitu celého vystoupení. Ale ještě jedna drobná věc nám k dokonalosti chybí a tou jsou kostýmy.

Na výběr máte mnoho různých kostýmů, ale dnes vám představíme ty nejoblíbenější u našich zákazníků. Pojďme se společně podívat, jaké máme erotické fantazie nebo se inspirovat na vlastní oslavu.

Sexy policistka

Sexy drsná policistka je evergreen. Málokterý kostým se těší u mužského i ženského diváka takové oblibě jako právě policistka. A není se vůbec čemu divit. Uniformy jsou neuvěřitelně sexy. Téměř všechny ženy vám s jistotou poví, že mužům prostě sluší. A opačně to platí taky!

Uniforma policistky v sobě skrývá autoritu a pocit podřazenosti. Submisivita má v erotice svoji nezastupitelnou roli a pro mnohé z nás je opojně vzrušující. Nechte se zatknout policistkou, která vás potrestá za špatné chování.

Nevinná školačka

Pokud existuje nějaký protipól k dominantní policistce, tak to musí být nevinná školačka. Nevinné culíčky, krátká sukýnka, podkolenky a andělský výraz ve vás zanechají hluboký dojem. Nevinnost nás láká stejně jako divokost a dravost a není na tom vůbec nic špatného.

Přestože si možná říkáte, že představa náctileté dívenky je na hraně pedofilie, tak jste úplně vedle. Představy jsou naprosto svobodné a nikomu neubližují. I páry spolu v milostném životě často sehrávají různé scénáře s kostýmy. Tak proč nepotěšit protějšek tímto způsobem.

Nebeská letuška

Při každé cestě letadlem se na ně upírají pohledy všech cestujících. Jsou krásné, štíhlé, sebevědomé, mají v rukou naše životy. Ale jsou tak nedostižné, až se nám chce zaplakat. Ano, letušky figurují v erotických snech mnoha mužů právě díky jejich nedostupnosti, která je také velkým akcelerátorem vzrušení. Zakázané ovoce prostě chutná nejlépe.

Dobrou zprávou je, že naše sexy holky se pro vás rády převlečou za letušku a předvedou vám taneček hodný nebeské slávy. A co je na tom nejlepší? Naše letušky jsou zvrhlé, sexy a tancují jen pro vás. S lehkou nadřazeností předvedou svoji ženskost jen pár metrů od vás.

Svůdná čertice

Čertice s rohy v červené a černé vypadají zatraceně sexy. Nádherné ženy převlečené za malé ďáblice jsou pěkně žhavé, a přestože se možná na pohádky nedíváte, tak takovouhle určitě budete chtít vidět. Čertíci si chtějí hrát a předvedou vám svoji hravou show v pekelném rytmu.

A jako bonus můžete čertici pozvat na vánoční večírek. Je jedno, jestli pořádáte firemní vánoční večírek nebo předvánoční diskotéku. Naše čertice rozjede každou akci a diváky pořádně nažhaví. Zpříjemněte si nejen adventní čas s našimi děvčaty.

 

Striptýz na míru

Každému zákazníkovi se snažíme vyjít vstříc. Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si svoje vystoupení ještě dnes. Náš personál je perfektně vyškolený, proto dovede přesně reagovat na vaše požadavky a potřeby. V branži se pohybujeme mnoho let, proto máme spoustu zkušeností a jsme schopni zajistit opravdu kvalitní show.

Nemusíte mít obavy, že vás bude někdo soudit. Celá objednávka probíhá na profesionální úrovni a v naprosté diskrétnosti. Specializujeme se na striptýz v moravských městech. Rádi za vámi přijedeme v Brně, Praze, Olomouci, Ostravě, Znojmě nebo Zlíně. Bydlíte někde jiné? Vůbec nevadí, přijedeme až k vám domů a zařídíme vám žhavou show, na kterou jen tak nezapomenete.

Jak se na našem webu můžete dozvědět, nabízíme našim zákazníkům výběr z několika kostýmů, které může mít striptérka při vystoupení na sobě. Vezmeme to pěkně po pořádku, projdeme si ty nejoblíbenější a začneme kostýmem policistky.

Motivem pro výběr striptérky s tímto kostýmem může být třeba situace, kdy policistka přijde srovnat partu oslavujících kvůli rušení nočního klidu. Jistě Vás napadne i mnoho dalších možností.

Jako úplný opak přísné policistky může působit striptýzový kostým školačky. Vzrušující vystoupení nevinné náctileté školačky si jistě také v publiku najde své příznivce a poté co odloží svou krátkou sukni už nezůstane v klidu vůbec nikdo. Pokud Vás ani pohled na striptýzovou "školačku" nevynese do nebeských výšin, pak vězte, že to naše striptérky možná dokážou v převleku letušek.

Naše letušky  předvedou striptýz v sexy kostýmech nezkazí žádnou party a rády všem divákům předvedou krásy svých těl pod důmyslným převlekem stevardky. Jestliže má mít letuška z nekonečných výšin nějaký protipól, pak jím bude pravděpodobně čert nebo čertice z hlubin pekelných. Ano je to tak, máme v zásobě i kostým čertice. Tomuto žhavému sexy převleku dominují růžky, které mají za úkol připomenout, že při vystoupení naší striptérky zažijte pekelně žhavou erotickou show.

Takto bychom mohli pokračovat i dál v rozboru jednotlivých kostýmů. Věříme ale, že Vaše fantazie nemá hranic a naše široká nabídka erotických kostýmů pro striptérky a striptéry Vám umožní vyšperkovat Vaší akci a povznést jí na ten nejvyšší level.