Přejít k hlavnímu obsahu
18
August

Lesbi show v Brně a okolí

Od
Comments:
Štítky

Jak již název napovídá, jedná se o erotické vystoupení dvou striptérek, které předvádí lesbické hrátky za doprovodu hudby. Tento druh erotické show patří mezi ty nejpopulárnější a nejžádanější. Jak ale samotný název "lesbian" či česky "lesbička" vznikl?

Pro vysvětlení se musíme vrátit o několik tisíc let zpět. Přesněji do roku cca 600 let před naším letopočtem. V té době na řeckém ostrově Lesbos působila starořecká básnířka Sapfó. Ostrov Lesbos tehdy patřil do řeckého kulturního centra a básnířka Sapfó zde vedla dívčí internátní školu. Pro úplnost je třeba dodat, že řecký ostrov Lesbos se nachází v Egejském moři a v dnešní době sem s oblibou na dovolenou míří lesbické páry z celého světa. S životem básnířky Sapfó je spojeno mnoho legend, které jistě mají reálný základ. Sapfó vedla dívčí kroužek, jehož náplní bylo uctívání bohyně lásky prostřednictvím hudby. Z dochovaných básní a písní vyplývá, že Sapfó chovala citovou náklonnost k některým členkám svého kroužku. Tím došlo ke spojení slova "Lesbos" s ženskou homosexualitou. Podle historiků se však v případě Sapfó jednalo spíše o bisexuálku. Důkazy pro tato tvrzení se našly v jedné z Alkaiových básních.

Teď se ale vrátíme k naší nabídce, která přináší žhavou lesbi-show k Vám do Brna a okolí.
Pokud chystáte narozeninovou oslavu nebo třeba firemní večírek, může se takový druh erotického vystoupení určitě hodit. Stačí napsat na mail info@agenturafox.cz nebo zavolat na +420 608 880 101.