Přejít k hlavnímu obsahu
05
August

Striptýz Brno

Od
Comments:
Štítky

Plánujete divokou party v Brně? Rozlučku se svobodou, oslavu kulatých narozenin nebo velkou firemní akci? Jestli chcete rozproudit skutečně divokou zábavu, nezapomeňte objednat striptýzovou show. Krásné ženy i atraktivní muži jsou připravení na parádní striptýz v Brně i okolí.
 

Striptýz na rozlučce se svobodou

Rozlučka se svobodou a striptýz patří neodmyslitelně k sobě. Potěšte ženicha žhavou podívanou. Po svatbě už bude patřit jen své manželce, tak kdy jindy by si měl užít vystoupení sexy striptérky? Své umění předvede u vás doma, na chatě i v klubu. Jak jen budete chtít.

Ale pozor, striptýz Brno není jen pro pánskou jízdu. Na své si přijde také nevěsta a její družičky! Striptýz na dámské rozlučce dávno není výjimkou. Navštíví vás pohledný muž a ukáže, jak vypadá vypracované tělo. Pryč s rozpaky, svlékací show se vám bude líbit.
 

Oslava narozenin se striptýzem

Striptýz mají lidé v podvědomí většinou spojený s rozlučkou se svobodou, ale může se objevit i na jiných akcích. Co byste řekli vystoupení na oslavě narozenin? Lepší kulatiny si oslavenec nedokáže ani představit! Jestli chystáte oslavu pro kamaráda nebo kamarádku, neváhejte a striptýz objednejte. Se striptýzem pro rodiče nebo prarodiče bychom si to možná radši rozmysleli, ale jestli berou život s nadhledem a humorem, proč jim ho nedopřát.

Otázkou je, zda si vybrat striptéra nebo striptérku. Předpokládáme, že se na oslavě sejdou muži i ženy. Kterou část publika potěšit? Vzhledem k tomu, že hlavní hvězdou večera je oslavenec, řiďte se jeho preferencemi. Pokud přesto chcete potěšit všechny, vsaďte na duo strip, smyslné vystoupení muže a ženy, které ohromí každého zúčastněného.
 

Nezapomenutelná firemní akce nebo klubový sraz

Striptýz Brno je oblíbený i na dalších akcích. Nažhaví pracovní tým na firemním večírku, rozparádí účastníky různých klubových srazů, efektně zakončí zábavnou kulturní akci. Fantazii se meze nekladou. Ozvěte se, ať organizujete cokoliv. Pokud si myslíte, že je striptýz dobrý nápad, určitě dobrým nápadem je.
 

Kostým dle libosti

Striptéři i striptérky to umí. Jejich vystoupení, které trvá kolem osmi minut, vás okamžitě zaujme a bude se vám líbit. Aby byl dojem dokonalý, přicházejí perfektně upraveni a oblečení ve speciálních kostýmech, z nichž si sami předem vyberete.

Ženy přicházejí například jako školačky, zdravotní sestřičky, letušky nebo policistky, muži pak jako hasiči, lékaři, strážnici a kovbojové. Zavolejte alespoň s týdenním předstihem a domluvte se, kdo se u vás bude svlékat. Odkládáním objednávky byste riskovali, že striptéři nebudou mít čas nebo nebudou k dispozici požadované kostýmy.
 

Jak naplánovat skvělou party

Určete termín a místo, kde se bude party konat. Začněte včas, aby si mohli všichni pozvaní udělat volno a přijít. Podle počtu očekávaných hostů se rozhodněte, zda bude oslava doma či někde v klubu. Počítejte však s tím, že kluby a další podobné prostory mívají dlouhé pořadníky.

Rozešlete pozvánky, v dnešní době bohatě postačí elektronická verze, nechte si potvrdit účast a vyřešte výzdobu a občerstvení. Vlastní pokrmy vyjdou levněji, ale s jejich přípravou je hodně práce. Na malou party to zvládnete, na velkou se raději domluvte s cateringovou službou. A co je snad nejdůležitější? Udělejte dostatečné zásoby nápojů, kromě alkoholických i nějaké limonády, ať je panáky čím prokládat.

Nakonec zbývá postarat se o zábavu. Hudbu, hry, případně i fotokoutek. No a hlavně svlékací vystoupení! Striptýz Brno lze pozvat kamkoliv v Brně i okolí. Nejste z Brna? Nevadí, striptérů a striptérek je dost po celé republice. Přijedou za vámi klidně i do Plzně, Pardubic, Olomouce, Ostravy a dalších velkých i malých měst.