Přejít k hlavnímu obsahu

Pánský striptýz

Pánský striptýz se v poslední dekádě dostal na úroveň dámského striptýzu. Striptéři dnes vystupují v barech i na soukromých večírcích. Nejčastěji se objednává striptér jako součást rozlučky se svobodou nebo je součástí prostředí v baru.

 

Cena tohoto vystoupení je 4 500,- Kč

 

pánský strip

 

Rozlučka se svobodou

Dámskou rozlučku se svobodou striptér určitě okoření. Ať už jej objednáte své kamarádce na domácí rozlučku či na akci v nějakém baru,restauraci nebo na diskotéce, určitě se všichni pobavíte. Kamarádku možná trochu vyvedete z míry, ale je to naposledy, tak kdy jindy než teď? Vystoupení bývá celkem krátké, ale nezapomenutelné. Pro někoho vzrušující, pro někoho legrační a zábavné. Ta zábava ale převládá a dav kamarádek se baví.Pánskou striptýzovou show zajistíme v Brně a okolí.

 

Striptér v klubu

Striptéři v klubech jsou namakaní a sebevědomí mladíci a dav rozjařených žen se baví. Ženy komentují těla mužů, pískají na ně, někdy dávají i bankovky za spodní prádlo. Ženy chodí na striptýz většinou ve skupinách a jdou opravdu především za zábavou. Většinou nejde o nějaké přehnané vzrušení, spíše je to zábavná show.