Přejít k hlavnímu obsahu

Služby

Zajistíme striptýzová vystoupení /striptérka, striptér/ pro Brno a jihomoravský kraj!

 

Časté lokace našich vystoupení:

Brno, Kyjov, Zaječí, Pohořelice, Pasohlávky, Hustopeče, Mikulov, Vyškov, Blansko, Boskovice, Jedovnice, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Svitavy, Třebíč, Jihlava, Ždár nad Sázavou, Bystřice nad Pernštejnem, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice, Miroslav, Jevíčko, Náměšt nad Oslavou, Velké Meziříčí a Letovice.

 

 

damsky strip nahledDámský striptýz

Dámský striptýz je příjemné zpestření každé akce, kde se vyskytuje více mužů. Ideální je pro rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy, diskotéky, firemní akce, plesy apod. Vystoupení trvá cca 7-10 minut.

Cena vystoupení: 3 300,- Kč

Pokračovat

 

 

 

pansky strip nahledPánský striptýz

Pánský striptýz se v poslední dekádě dostal na úroveň dámského striptýzu. Striptéři dnes vystupují v barech i na soukromých večírcích. Nejčastěji se objednává striptér jako součást rozlučky se svobodou nebo je součástí prostředí v baru.

Cena vystoupení: 4 500,- Kč

Pokračovat

 

 

 

duo strip nahledDuo striptýz

Striptýz muže a ženy, případně dvou žen se nazývá duo striptýz. Nabízíme vám profesionální show, vzrušující podívanou, která je ideální pro smíšené publikum.

Cena vystoupení: 6 500,- Kč

Pokračovat

 

 

 

lesbian show nahledLesbian show

Lesbi show je vzrušující zážitek samozřejmě hlavně pro pány. Hodí se na větší akce, diskotéky, plesy, firemní večírky či velké narozeninové oslavy. Zajistíme vám kvalitní a zajímavou lesbian show v Brně, ale i kdekoliv v širokém okolí.

Cena vystoupení: 6 500,- Kč

Pokračovat

 

 

autoerotikaAutoerotika

Ženské autoerotické vystoupení je velmi erotický zážitek. Samotné autoerotice předchází svlékací tanec, kde se striptérka (případně dvě striptérky) postupně v rytmu muziky svléká.

Cena vystoupení: 4 600,- Kč

Pokračovat