Přejít k hlavnímu obsahu

Autoerotika

Autoerotické vystoupení je specifický druh erotického vystoupení, které se vyznačuje tím, že striptérka  používá předměty nebo zařízení k sexuální stimulaci a uspokojení. V některých případech se může jednat o pouhé napodobení sexuálních aktivit, zatímco v jiných případech se striptérka může skutečně uspokojit na pódiu.

Autoerotické vystoupení může být velmi různorodé a závisí na přání a preferencích striptérky. Mezi často používané předměty a zařízení patří například vibrátory, dilda, anální kolíky, různé druhy lubrikačních gelů a olejů, ale také například lapací tyč nebo kůže, které mohou sloužit k podpoře sexuálního náboje.

Tato striptýzová show se provádí také s různými pomůckami, kteřé si volí dané sexy slečny samy, většinou je to robertek nebo venušiny kuličky. Nejčastěji se tak jedná o striptýz s vibrátorem a dalšími “hračkami”. Tento netradiční druh striptýzu se často provádí v nočních klubech a je zaměřen převážně na mužské publikum, ale může být představeno i pro smíšené publikum nebo pro ženské publikum. Striptérky, které se specializují na autoerotické vystoupení, často disponují zkušenostmi a schopnostmi kreativně a profesionálně uspokojit požadavky a přání zákazníků.

Vystoupení  s pomůckami je rozhodně taková show, kterou si nesmíte nechat v žádném případě ujít! Ve většině případu je toto vystoupení považováno za absolutní vrchol, toho co můžete během striptýzu zažít a nebo vidět. Vystoupení je do maximální možné míry erotické a vzrušující, striptérky jsou mladé, krásné a odvážné, a rozhodně se nemají za co stydět!


Naše striptýzová agentura nabízí autoerotické vystoupení v rámci města strip Brno a v jeho okolí. Vše potřebné vám rádi zařídíme a zajistíme vám i převoz vaší striptérky. Výhodou je, že k takovému vystoupení si můžete vybrat prostor, který zrovna chcete a nebo máte k dispozici. Vystoupení může proběhnout také jako doprovodný program v baru, klubu, diskotéce a podobně. Autoerotické vystoupení přiláká vždy velké množství zvědavých návštěvníků, jelikož taková show je velice netradiční!

 

Cena tohoto vystoupení je 4 600,- Kč

 

autoerotika

 

 

Diskrétní podívaná?

Autoerotické vystoupení našich mladých a krásných slečen je ideální všude tam, kde chcete navodit velmi erotické prostředí, případně na rozlučkách se svobodou. Nejčastěji se autoerotický striptýz objednává na soukromé párty.

 

Autoerotika, top volba!

Vyberte si svou striptérku a objednejte si autoerotické vystoupení, rozhodně nebudete litovat a vaši přátelé a hosté na takový zážitek jen tak nezapomenou!

Autoerotické vystoupení pro vás zajistíme nejen v Brně, ale i v širokém okolí.