Přejít k hlavnímu obsahu

Dámský striptýz

Dámský striptýz je příjemné zpestření každé akce, kde se vyskytuje více mužů. Ideální je pro rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy, diskotéky, firemní akce, plesy apod. Vystoupení trvá cca 7-10 minut.

 

Cena tohoto vystoupení je 3 300,- Kč

 

dámský striptýz

 

 

Profesionální dámský striptýz pro Brno a okolí

Ženský striptýz se obvykle provozuje tak, že striptérky vystupují pro mužské publikum a během vystoupení postupně odkrývají své tělo. Dámský striptýz Brno může být provozován v klubech, barech nebo na soukromých akcích, jako jsou oslavy narozenin, rozlučky se svobodou nebo firemní večírky.
Během vystoupení striptérky většinou začínají v plném oblečení a postupně odkrývají jednotlivé části svého těla, zatímco tančí nebo provádějí různé pohyby. Obvykle začínají odkrýváním svršku, jako jsou trička, halenky nebo košile, následovaným sundáním kalhotek nebo sukně a dalších oděvů, až jsou nakonec zcela nahé nebo v erotických kostýmech.
Vystoupení striptérky mohou být v různých stylech a formách, od klasického striptýzu až po moderní taneční produkce s různými kostýmy a dekoracemi. Některé striptérky také používají rekvizity, jako jsou křesla, tyče nebo postele, aby zvýšily diváckou účast a poskytly větší zábavu.
Důležité je mít na paměti, že striptýz je profesionální umělecká forma a jeho cílem je poskytnout zábavu, nikoli služby sexuální povahy. Striptérky pracují na základě předem dohodnutých pravidel a hranic, které jsou stanoveny s ohledem na etické standarty. Proto je důležité respektovat tato pravidla a chovat se v souladu s nimi.

Naše šikovná děvčata si můžete díky naší agentuře objednat na svou privátní oslavu a to kdekoliv v rámci Brna a jeho přilehlého okolí a to včetně rekreační oblasti Pálavy a celé jižní Moravy.
Součástí vystoupení jsou pochopitelně také sexy kostýmy. Nejoblíbenější jsou kostýmy , učitelek, zdravotních sestřiček a nebo policistek. 

Objednejte si dámský striptýz a okořeňte tak akci, kterou pořádáte a překvapte a zaujměte své hosty a přátele. Dámský striptýz si můžete objednat samostatně nebo třeba v kombinaci s pánským striptýzem jako striptýz duo nebo rovnou vystoupení dvou striptérek jako lesbi show.

 

Užijte si svou show naplno!

Výběr kostýmu striptérky jako policajtka, školačka, letuška, gangster, námořnice-kapitánka, vojanda, čertice, kabaret show nebo v latexu.