Přejít k hlavnímu obsahu

Lesbický striptýz Brno


Lesbický striptýz je jednou z mnoha forem striptýzového vystoupení. Jak jistě tušíte, při vystoupení účinkují společně během své show dvě ženy. Pochopitelně naše dvě krásné a šikovné striptérky, které udělají cokoliv pro vaší spokojenost a maximální zážitek.

Lesbický striptýz Brno je v podstatě erotické vystoupení, při kterém dvě ženy provádějí striptýz pro publikum. Obvykle jsou tato vystoupení prezentována v nočních klubech, na soukromých akcích a jsou často určena pro mužskou cílovou skupinu.

Naše striptýzová agentura vám ráda poskytne své služby a zajistí vám váš vysněný striptýz, na místě, které si vy sami předem zvolíte. Můžete si tak pro svou soukromou událost rezervovat například prostor v restauraci, salonek, objednat si striptýz jako doplněk například k diskotéce a nebo si objednat dvě krásné striptérky rovnou k sobě do domu, či bytu a užít si tak tento nevšední zážitek zcela nerušeně.

Můžete si samozřejmě vybrat, jak vaše striptérky budou oblečené. Na výběr máme z celé řady stylových kostýmu. Nejoblíbenější jsou kostýmy učitelky, sekretářky, policistky, letušky a nebo velmi oblíbené zdravotní sestřičky. Striptérky v Brně začnou během vystoupení za doprovodu muziky postupně odhalovat.

Během striptýzu se můžete těšit na dvě krásné striptérky, které budou společně tančit a navzájem se svádět, dotýkat se a podobně. Lesbickou show si můžete objednat ať už jste co se týče striptýzových vystoupení ostřílení a nebo jste ještě na žádném takovém vystoupení nebyli.

Naše služby si můžete objednat kdekoliv v rámci města Brna a jeho okolí. Naše striptýzová agentura přistupuje ke všem svým klientům zodpovědně a s chutí splnit všechna jejich přání a zajistit maximální možnou spokojenost. Zhazovat kousky svého oděvu.

 

Cena tohoto vystoupení je 6 500,- Kč

 

Lesbian show

 

 

Popustíte uzdu fantazii...?

Pro vystoupení lesbi show si můžete vybrat z několika striptérek. Svá vystoupení navíc přizpůsobí i vašim speciálním požadavkům - výběrem hudebního žánru dle momentální nálady, druhem kostýmů, apod. Nechte zapracovat vlastní fantazii!

Vystoupení striptérek trvá cca 10-15 minut a má stupňující se náboj. Uvidíte, co jste ještě neviděli, uvidíte jiskru a vzrušení mezi dvěma mladými slečnami.

 

Překvapte originálním nápadem!

Zaujměte své přátele a hosty, kteří na toto vystoupení jen tak nezapomenou.